شاخص های سقف شیروانی که شما باید بدانید

شاخص های سقف شیروانی که شما باید بدانید

شاخص های سقف شیروانی که شما باید بدانید

Blog Articleدیوارپوش با توجه به جنس مورد استفاده در پروسه ی تولید و ویژگی های ظاهری به گروه های مختلفی تقسیم بندی میشود، که همین امر سبب میشود تا کاربرد و در نتیجه قیمت متفاوتی داشته باشد.

سلام و درود لطفا برای اطلاع از شرایط اخذ نمایندگی با دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید. با تشکر

سلام و درود برای مشاهده طرح های هر نوع دیوارپوش بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید. با تشکر

چون در برابر شرایطی که فرمودید مقاوم بوده و محیط را آنتی باکتریال نگه میدارد. با تشکر

سلام و درود نمایندگی واسه شهرستان کوهدشت استان لرستان می خواستم می شه راهنماییم کنید

در ساخت سوله اصولا مصالح سبک وزن و مقاومی استفاده می شود که یکی از این مصالح مربوط به سقف آن است که به صورت ورقه ای و شیبدار ساخته می شود.

دیوارپوش توپر پلی استایرن : ابعاد پلی استایرن دقیقا همانند پی وی سی ساده بوده با این تفاوت که قالب آن توپر بوده و همین امر موجب مقاومت بالای آن در برابر ضربات میباشد که فقط نوع روکشدار آن قابل دسترس میباشد.

سلام و درود از نظر قیمت بستگی به جنس انتخابی شما برای کاشی و دیوارپوش شما داره . کاشی های ارزون قیمت با کیفیت پایین هم وجود دارند که میتونند از نظر قیمتی مناسب تر از دیوارپوش باشند اما مطمئنا طول عمر بالایی برای چنین محیط پر رفت و آمدی نخواهند داشت.

سلام و درود قیمت دیوار پوش چوبی و ابعاد به همراه دست مزد اجرا متر مربعی چقدر در میاد

سلام و درود بالطبع دیوارپوش بدلیل اینکه قابل شستشو است و در برابر رطوبت بسیار مقاوم است از اینکه محیط مناسبی برای حشرات و جانواران باشد جلوگیری میکند اما سنگ آنتیک معمولا میتواند محیط مناسب جهت زیست جانواران و حشرات را پدید آورد. فرستنده

سلام و درود با توجه به اینکه برای محیط باز نیاز دارید ، از دیوارپوش های پی وی سی نمیتونید استفاده کنید چون در برابر اشعه ی خورشید آسیب پذیر هست.

سلام و درود بله ؛ اگر نمایندگی در سقف شیروانی استان مورد نظر داشته باشیم که شما میتوانید خرید خود را از آن طریق انجام دهید و اگر نمایندگی نداشته باشیم ارسال جنس توسط باربری با هر متراژی مقدور خواهد بود. با تشکر

لطفا خیلی سریع آدرس نمایندگی در آبادان رو بفرستید ممنونم پاسخ شما

سلام و درود لطفا برای اخذ نمایندگی در منطقه آزاد ماکو با دفتر مرکزی بیشتر بخوانید تماس بیشتر بخوانید بگیرید با تشکر

Report this page